glib - en to lv translation catalogue (780 entries)

en:   COMMAND   The (optional) command to explain
lv:   KOMANDA  (neobligāta) komanda, ko izskaidrot

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
lv:   FAILS      elf fails (binārs fails vai koplietota bibliotēka)

en:   FILE      An elf file (a binary or a shared library)
                or a compiled resource file
lv:   FAILS      elf fails (binārs fails vai koplietota bibliotēka)
                vai saspiests resursu fails

en:   KEY       The (optional) key within the schema
lv:   ATSLĒGA   (neobligāta) atslēga shēmā

en:   KEY       The key within the schema
lv:   ATSLĒGA   atslēga shēmā

en:   PATH      A resource path
lv:   CEĻŠ      Resursa ceļš

en:   PATH      An (optional) resource path (may be partial)
lv:   CEĻŠ      (Neobligāts) resursa ceļš (var būt daļējs)

en:   SCHEMA    The name of the schema
      PATH      The path, for relocatable schemas
lv:   SHĒMA   Shēmas nosaukums
      CEĻŠ      Ceļš pārvietojamām shēmām

en:   SCHEMADIR A directory to search for additional schemas
lv:   SHĒMAS_MAPE Mape, kurā meklēt papildu shēmas

en:   SECTION   An (optional) elf section name
lv:   SADAĻA   (Neobligāts) elf sadaļas nosaukums

en:   VALUE     The value to set
lv:   VĒRTĪBA   Vērtība, ko iestatīt

en:  (invalid encoding)
lv:  (nederīgs kodējums)

en:  and --strict was specified; exiting.
lv:  un tika norādīts --strict; iziet.

en: %s byte | %s bytes
lv[0]: %s baits
lv[1]: %s baiti
lv[2]: %s baitu

en: %s filetype
lv: %s faila tips

en: %s type
lv: %s tips

en: %u byte | %u bytes
lv[0]: %u baits
lv[1]: %u baiti
lv[2]: %u baitu

en: '%s' is not a valid character following a '<' character; it may not begin an element name
lv: '%s' nav atļauta rakstzīme, sekojoša aiz rakstzīmes '<'; tā nedrīkst iesākt elementa vārdu.

en: '%s' is not a valid character following the characters '</'; '%s' may not begin an element name
lv: '%s' nav derīga rakstzīme, sekojot rakstzīmēm '</'; '%s' nevar sākt elementa nosaukumu

en: '%s' is not a valid character following the close element name '%s'; the allowed character is '>'
lv: '%s' nav derīga rakstzīme, sekojot aizverošā eementa nosaukumam '%s'; atļautā rakstzīme ir '>'

en: '%s' is not a valid name
lv: '%s' nav derīgs nosaukums

en: '%s' is not a valid name: '%c'
lv: '%s' nav derīgs nosaukums: '%c'

en: (?R or (?[+-]digits must be followed by )
lv: pēc (?R vai (?[+-]digits ir jāseko )

en: (Additionally, releasing the lock for `%s' also failed: %s)
lv: (Un vēl, `%s' slēguma atbrīvošana neizdevās: %s)

en: (Type any character to close this window)
lv: (Ievadiet jebkuru rakstzīmi, lai aizvērtu šo logu)

en: ) without opening (
lv: ) bez atverošās (

en: --strict was specified; exiting.
lv: --strict tika norādīts; iziet.

en: ; ignoring override for this key.
lv: ; ignorē pārrakstīšanu šai atslēgai.

en: <%s id='%s'> already specified
lv: <%s id='%s'> jau norādīts

en: <%s id='%s'> not (yet) defined.
lv: <%s id='%s'> (vēl) nav definēts.

en: <child name='%s'> already specified
lv: <child name='%s'> jau norādīts

en: <key name='%s'> already specified
lv: <key name='%s'> jau norādīts

en: <key name='%s'> shadows <key name='%s'> in <schema id='%s'>; use <override> to modify value
lv: <key name='%s'> ēnas <key name='%s'> iekš <schema id='%s'>; izmantojiet <override>, lai mainītu vērtību

en: <override name='%s'> already specified
lv: <override name='%s'> jau norādīts

en: <override> given but schema isn't extending anything
lv: <override> dots, bet shēma neko nepaplašina

en: <schema id='%s' list-of='%s'> extends <schema id='%s' list-of='%s'> but '%s' does not extend '%s'
lv: <schema id='%s' list-of='%s'> paplašina <schema id='%s' list-of='%s'> bet '%s' nepaplašina '%s'

en: <schema id='%s'> already specified
lv: <schema id='%s'> jau eksistē

en: <schema id='%s'> extends not yet existing schema '%s'
lv: <schema id='%s'> paplašina vēl neesošu shēmu '%s'

en: <schema id='%s'> is a list, extending <schema id='%s'> which is not a list
lv: <schema id='%s'> ir saraksts, paplašina <schema id='%s'>, kas nav saraksts

en: <schema id='%s'> is list of not yet existing schema '%s'
lv: <schema id='%s'> ir saraksts ar vēl neesošām shēmām '%s'

en: A bookmark for URI '%s' already exists
lv: Grāmatzīme ar URI '%s' jau eksistē

en: A subtree is already exported for %s
lv: %s apakškoks jau ir eksportēts

en: Abnormal program termination spawning command line `%s': %s
lv: Anormāla programmas apture, izveidojot komandrindu `%s': %s

en: Abort on any errors in schemas
lv: Atcelt pie jebkuras kļūdas shēmās

en: Abstract name space not supported
lv: Abstraktas vārdu telpas nav atbalstītas

en: Abstract unix domain socket addresses not supported on this system
lv: Abstraktas unix domēna ligzdas nav atbalstītas uz šīs sistēmas

en: Added socket is closed
lv: Pievienotā ligzda ir aizvērta

en: Address `%s' is invalid (need exactly one of path, tmpdir or abstract keys)
lv: Adrese `%s' ir nederīga (vajag tieši vienu ceļu, pagaidu mapi vai abstraktas atslēgas)

en: Address element `%s', does not contain a colon (:)
lv: Adreses elements `%s', nesatur kolu (:)

en: Address has bits set beyond prefix length
lv: Adresei ir biti, kas ir iestatīti pēc prefiksa garuma

en: Amount of memory required to process the write is larger than available address space
lv: Atmiņas apjoms, kas nepieciešams, lai apstrādātu rakstīšanu, ir lielāks nekā pieejamā atmiņas telpa

en: An object is already exported for the interface %s at %s
lv: Objekts jau ir eksportēts saskarnei %s pie %s

en: Application Options:
lv: Lietotnes opcijas:

en: Application information lacks an identifier
lv: Lietotnes informācijai trūkst identifikatora

en: Arguments:
lv: Parametri:

en: Association creation not supported on win32
lv: Asociāciju veidošana nav atbalstīta uz win32

en: Attribute '%s' of element '%s' not found
lv: Atribūts '%s' elementam '%s' netika atrasts

en: Attribute value must be non-NULL
lv: Atribūta vērtībai ir jābūt ne NULL

en: Backup file creation failed
lv: Neizdevās izveidot rezerves kopijas failu

en: C identifier name used for the generated source code
lv: C identifikatora nosaukums veidotajam pirmkodam

en: COMMAND
lv: KOMANDA

en: Can not be a list of a schema with a path
lv: Nevar būt shēmu saraksts ar ceļu

en: Can not extend a schema with a path
lv: Nevar paplašināt shēmu ar ceļu

en: Can't copy directory over directory
lv: Nevar uzkopēt mapi virsū mapei

en: Can't copy over directory
lv: Nevar kopēt virsū mapei

en: Can't copy special file
lv: Nevar kopēt īpašu failu

en: Can't create user MIME configuration folder %s: %s
lv: Nevar izveidot lietotāja MIME konfigurācijas mapi %s: %s

en: Can't create user application configuration folder %s: %s
lv: Nevar izveidot lietotāja lietotnes konfigurācijas mapi %s: %s

en: Can't create user desktop file %s
lv: Nevar izveidot lietotāja darbvirsmas failu %s

en: Can't do a raw read in g_io_channel_read_line_string
lv: Nevaru izpildīt jēllasīšanu iekš g_io_channel_read_line_string

en: Can't do a raw read in g_io_channel_read_to_end
lv: Nevaru izpildīt jēllasīšanu iekš g_io_channel_read_to_end

en: Can't find application
lv: Nevar atrast lietotni

en: Can't handle the supplied version the icon encoding
lv: Nevar apstrādāt piegādāto ikonu kodējumu versiju

en: Can't handle version %d of GEmblem encoding
lv: Nevar apstrādāt GEmblem versijas %d kodējumu

en: Can't handle version %d of GEmblemedIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GEmblemedIcon versijas %d kodējumu

en: Can't handle version %d of GFileIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GFileIcon versijas %d kodējumu

en: Can't handle version %d of GThemedIcon encoding
lv: Nevar apstrādāt GThemedIcon versijas %d kodējumu

en: Can't move directory over directory
lv: Nevar pārvietot mapi virsū mapei

en: Can't open directory
lv: Nevar atvērt mapi

en: Can't recursively copy directory
lv: Nevar rekursīvi kopēt mapi

en: Can't rename file, filename already exists
lv: Nevar pārsaukt failu, faila nosaukums jau eksistē

en: Can't rename root directory
lv: Nevar pārsaukt saknes mapi

en: Cancellable initialization not supported
lv: Atsaucama inicializācija nav atbalstīta

en: Cancelled via GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer
lv: Atcelts caur GDBusAuthObserver::authorize-authenticated-peer

en: Cannot convert fallback '%s' to codeset '%s'
lv: Nevar pārveidot atkritienu '%s' uz rakstzīmju kopu '%s'

en: Cannot decrypt PEM-encoded private key
lv: Nevarēja atšifrēt PEM-iekodētu privāto atslēgu

en: Cannot deserialize message:
lv: Nevar deserializēt ziņojumu:

en: Cannot determine bus address because the DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable is not set
lv: Nevar noteikt kopnes adresi, jo DBUS_STARTER_BUS_TYPE vides mainīgais nav iestatīts

en: Cannot determine bus address from DBUS_STARTER_BUS_TYPE environment variable - unknown value `%s'
lv: Nevar noteikt kopnes adresi no DBUS_STARTER_BUS_TYPE vides mainīgā - nezināma vērtība `%s'

en: Cannot determine session bus address (not implemented for this OS)
lv: Nevar noteikt sesijas kopnes adresi (nav implementēts šai OS)

en: Cannot invoke method; proxy is for a well-known name without an owner and proxy was constructed with the G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START flag
lv: Nevar izsaukt metodi; starpnieks ir labi zināmam nosaukumam bez īpašnieka un starpnieks tika veidots ar G_DBUS_PROXY_FLAGS_DO_NOT_AUTO_START slēdzi (flag)

en: Cannot listen on unsupported transport `%s'
lv: Nevar klausīties uz neatbalstīta transporta `%s'

en: Cannot parse double value '%s' for %s
lv: Nevar apstrādāt dubulto vērtību '%s' priekš %s

en: Cannot parse integer value '%s' for %s
lv: Nevar apstrādāt veselā skaitļa vērtību '%s' priekš %s

en: Cannot serialize message:
lv: Nevar serializēt ziņojumu:

en: Cannot set permissions on symlinks
lv: Nevar iestatīt atļaujas simboliskajām saitēm

en: Cannot spawn a message bus without a machine-id:
lv: Nevar izveidot ziņojumu kopni bez machine-id:

en: Cannot specify nonce file when creating a server
lv: Nevar norādīt nonce failu, kad veido serveri

en: Cannot truncate GMemoryInputStream
lv: Nevar apraut GMemoryInputStream

en: Channel terminates in a partial character
lv: Kanāls pārtrūkst daļējā rakstzīmē

en: Character out of range for UTF-16
lv: Rakstzīme nav UTF-16 laukā

en: Character out of range for UTF-8
lv: Rakstzīme nav UTF-8 laukā

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
lv: Rakstzīmes atsauce '%-.*s' neiekodē atļautu rakstzīmi

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
lv: Rakstzīmes atsauce nebeidzās ar semikolu; visdrīzāk jūs lietojāt & zīmi bez nodoma sākt entītiju - aizvieto & zīmes ar &amp;

en: Check if KEY is writable
lv: Pārbaudīt, vai ATSLĒGA ir rakstāma

en: Command line `%s' exited with non-zero exit status %d: %s
lv: Komandrinda `%s' izgāja ar nenulles iziešanas statusu %d: %s

en: Commands:
      help         Shows this information
      introspect   Introspect a remote object
      monitor      Monitor a remote object
      call         Invoke a method on a remote object
      emit         Emit a signal
    
    Use "%s COMMAND --help" to get help on each command.
lv: Komandas:
      help         Rāda šo informāciju
      introspect   Introspektēt attālinātu objektu
      monitor      Pārraudzīt attālinātu objektu
      call         Izsaukt metodi uz attālināta objekta
      emit         Izplatīt signālu
    
    Lieto "%s KOMANDA --help", lai saņemtu palīdzību par katru komandu.

en: Compile a resource specification into a resource file.
    Resource specification files have the extension .gresource.xml,
    and the resource file have the extension called .gresource.
lv: Kompilēt resursu specifikāciju resursa failā.
    Resursu specifikācijas failiem ir jābūt ar paplašinājumu .gresource.xml,
    un resursu failiem jābūt ar paplašinājumu .gresource.

en: Compile all GSettings schema files into a schema cache.
    Schema files are required to have the extension .gschema.xml,
    and the cache file is called gschemas.compiled.
lv: Kompilēt visus GSettings shēmas failus uz shēmas kešu.
    Shēmu failu nosaukumiem ir jābūt ar paplašinājumu .gschema.xml,
    un keša failiem ir jāsaucas gschemas.compiled.

en: Connect to given D-Bus address
lv: Savienoties ar doto D-Bus adresi

en: Connect to the session bus
lv: Savienoties ar sesijas kopni

en: Connect to the system bus
lv: Savienoties ar sistēmas kopni

en: Connection Endpoint Options:
lv: Savienojuma galapunktu opcijas:

en: Connection in progress
lv: Notiek savienošanās

en: Connection refused through SOCKSv5 proxy.
lv: Savienojums atteikts caur SOCKSv5 serveri.

en: Connection through SOCKSv4 server was rejected
lv: Savienojums caur SOCKSv4 serveri tika noraidīts

en: Containing mount does not exist
lv: Saturošais montēšanas punkts neeksistē

en: Conversion from character set '%s' to '%s' is not supported
lv: Konversija no rakstzīmju kopas '%s' uz '%s' nav atbalstīta

en: Could not allocate %lu bytes to read file "%s"
lv: Nevarēja atrast %lu baitus, lai nolasītu failu "%s"

en: Could not connect to %s:
lv: Nevarēja savienoties ar %s:

en: Could not connect to proxy server %s:
lv: Nevarēja savienoties ar starpniekserveri %s:

en: Could not connect:
lv: Nevarēja savienoties:

en: Could not create network monitor:
lv: Neizdevās izveidot tīkla pārraugu:

en: Could not create network monitor: %s
lv: Neizdevās izveidot tīkla pārraugu: %s

en: Could not get network status:
lv: Neizdevās saņemt tīkla statusu:

en: Could not open converter from '%s' to '%s'
lv: Nevarēja atvērt pārveidotāju no '%s' uz '%s'

en: Could not open converter from '%s' to '%s': %s
lv: Nevarēja atvērt pārveidotāju no '%s' uz '%s': %s

en: Could not parse '%s' as IP address mask
lv: Neizdevās parsēt '%s' kā IP adreses masku

en: Could not parse PEM-encoded certificate
lv: Nevarēja parsēt PEM-iekodētu sertifikātu

en: Could not parse PEM-encoded private key
lv: Nevarēja parsēt PEM-iekodētu privāto atslēgu

en: Custom definition for %s
lv: Pielāgotas %s definīcijas

en: DEFINE group contains more than one branch
lv: DEFINE grupa satur vairāk kā vienu zaru

en: DIRECTORY
lv: MAPE

en: Desktop file didn't specify Exec field
lv: Desktop fails nenorādīja Exec lauku

en: Destination name to introspect
lv: Mērķa nosaukums, kam veikt introspekciju

en: Destination name to invoke method on
lv: Mērķa nosaukums, uz kura izsaukt metodi

en: Destination name to monitor
lv: Mērķa nosaukums uz pārraugu

en: Didn't find cookie with id %d in the keyring at `%s'
lv: Neatrada sīkdatni ar id %d atslēgu saišķī `%s'

en: Do not enforce key name restrictions
lv: Neuzspiest atslēgu nosaukumu ierobežojumus

en: Do not write the gschema.compiled file
lv: Nerakstīt gschema.compiled failu

en: Document ended unexpectedly after the equals sign following an attribute name; no attribute value
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās aiz vienādības zīmes, sekojot atribūta nosaukumam; nav atribūta vētības

en: Document ended unexpectedly inside a comment or processing instruction
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās iekšā komentārā vai apstrādes instrukcijā

en: Document ended unexpectedly inside an attribute name
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās iekšā atribūta nosaukumā

en: Document ended unexpectedly inside an element name
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās iekšā elementa nosaukumā

en: Document ended unexpectedly inside an element-opening tag.
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās elementa-atverošajā tagā.

en: Document ended unexpectedly inside the close tag for element '%s'
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās iekšā elementa '%s' aizverošajā tagā

en: Document ended unexpectedly just after an open angle bracket '<'
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās tieši pēc atvērtās stūra iekavas '<'

en: Document ended unexpectedly while inside an attribute value
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās kamēr iekšā atribūta vērtībā

en: Document ended unexpectedly with elements still open - '%s' was the last element opened
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās ar joprojām atvērtiem elementiem - '%s' bija pēdējais atvērtais elements

en: Document ended unexpectedly, expected to see a close angle bracket ending the tag <%s/>
lv: Dokuments negaidīti izbeidzās, cerēju ieraudzīt aizverošo stūra iekavu, beidzoties ar tagu <%s/>

en: Document must begin with an element (e.g. <book>)
lv: Dokumentam jāsākās ar elementu (piem., <book>)

en: Document was empty or contained only whitespace
lv: Dokuments bija tukšs vai saturēja tikai tukšu atstarpi

en: Don't automatically create and register resource
lv: Resursu neveidot un nereģistrēt automātiski

en: Double value '%s' for %s out of range
lv: Dubultā vērtība '%s' priekš %s ir ārpus apgabala

en: ERROR message: REPLY_SERIAL or ERROR_NAME header field is missing
lv: ERROR ziņojums: trūkst REPLY_SERIAL vai ERROR_NAME galvenes lauks

en: Element '%s' was closed, but the currently open element is '%s'
lv: Elements '%s' tika aizvērts, bet pašlaik atvērtais elements ir '%s'

en: Element '%s' was closed, no element is currently open
lv: Elements '%s' tika aizvērts, neviens elements pašlaik nav atvērts

en: Element <%s> not allowed at toplevel
lv: Elements <%s> nav atļauts augšējā līmenī

en: Element <%s> not allowed inside <%s>
lv: Elements <%s> nav atļauts iekš <%s>

en: Emit a signal.
lv: Izplatīt signālu.

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
lv: Pamanīta tukša entītija '&;'; derīgas entītijas ir: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Empty path given.
lv: Dots tukšs ceļš.

en: Empty schema name given
lv: Dots tukšs shēmas nosaukums

en: Encountered array of length %u byte. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB). | Encountered array of length %u bytes. Maximum length is 2<<26 bytes (64 MiB).
lv[0]: Saskārās ar %u baitu garu masīvu.  Maksimālais garums ir 2<<26 baiti (64 MiB).
lv[1]: Saskārās ar %u baitus garu masīvu.  Maksimālais garums ir 2<<26 baiti (64 MiB).
lv[2]: Saskārās ar %u baitu garu masīvu.  Maksimālais garums ir 2<<26 baiti (64 MiB).

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
lv: Entītija nebeidzās ar semikolu; visdrīzāk jūs lietojāt & zīmi bez nodoma sākt entītiju - aizvieto & zīmes ar &amp;

en: Entity name '%-.*s' is not known
lv: Entītijas nosaukums '%-.*s' nav zināms

en: Enumerator is closed
lv: Skaitītājs ir aizvērts

en: Error accepting connection: %s
lv: Kļūda, pieņemot savienojumu: %s

en: Error auto-launching:
lv: Kļūda, automātiski palaižot:

en: Error binding to address: %s
lv: Kļūda, sasaistoties ar adresi: %s

en: Error calling StartServiceByName for %s:
lv: Kļūda, izsaucot StartServiceByName priekš %s:

en: Error checking if SO_PASSCRED is enabled for socket: %s
lv: Kļūda, pārbaudot, vai SO_PASSCRED ir aktivēts ligzdai: %s

en: Error closing (unlinked) lock file `%s': %s
lv: Kļūda, aizverot (atsaitējot) slēgšanas failu `%s': %s

en: Error closing file descriptor: %s
lv: Kļūda, aizverot faila deskriptoru: %s

en: Error closing file: %s
lv: Kļūda, aizverot failu: %s

en: Error closing handle: %s
lv: Kļūda, aizverot turi: %s

en: Error closing socket: %s
lv: Kļūda, aizverot ligzdu: %s

en: Error compressing file %s
lv: Kļūda, saspiežot failu %s

en: Error connecting: %s
lv: Kļūda savienojot: %s

en: Error creating backup copy: %s
lv: Kļūda, veidojot rezerves kopiju: %s

en: Error creating directory `%s': %s
lv: Kļūda, veidojot mapi '%s': %s

en: Error creating directory: %s
lv: Kļūda, izveidojot mapi: %s

en: Error creating lock file `%s': %s
lv: Kļūda, veidojot slēgšanas failu `%s': %s

en: Error deleting stale lock file `%s': %s
lv: Kļūda, dzēšot neesošu slēgšanas failu `%s': %s

en: Error deserializing GVariant with type string `%s' from the D-Bus wire format
lv: Kļūda, deserializējot GVariant ar tipa virkni `%s' no D-Bus vadu formāta

en: Error during conversion: %s
lv: Kļūda, konversējot: %s

en: Error enabling SO_PASSCRED: %s
lv: Kļūda, aktivējot SO_PASSCRED: %s

en: Error flushing connection: %s
lv: Kļūda, nopludinot savienojumu: %s

en: Error getting filesystem info: %s
lv: Kļūda, saņemot failu sistēmas informāciju: %s

en: Error in address `%s' - the family attribute is malformed
lv: Kļūda adresē `%s' - saimes atribūts ir slikti noformēts

en: Error in address `%s' - the host attribute is missing or malformed
lv: Kļūda adresē `%s' - trūkst vai slikti noformēts datora atribūts

en: Error in address `%s' - the noncefile attribute is missing or malformed
lv: Kļūda adresē `%s' - trūkst vai slikti noformēts noncefile atribūts

en: Error in address `%s' - the port attribute is malformed
lv: Kļūda adresē `%s' - porta atribūts ir slikti noformēts

en: Error in address `%s' - the port attribute is missing or malformed
lv: Kļūda adresē `%s' - trūkst vai slikti noformēts porta atribūts

en: Error in address `%s' - the unix transport requires exactly one of the keys `path' or `abstract' to be set
lv: Kļūda adresē `%s' - unix transportam nepieciešams iestatīt tieši vienu atslēgu `path' vai `abstract'

en: Error joining multicast group: %s
lv: Kļūda, pievienojoties multiraides grupai: %s

en: Error launching application: %s
lv: Kļūda, palaižot lietotni: %s

en: Error leaving multicast group: %s
lv: Kļūda, pametot multiraides grupu: %s

en: Error making symbolic link: %s
lv: Kļūda, veidojot simbolisko saiti: %s

en: Error moving file: %s
lv: Kļūda, pārvietojot failu: %s

en: Error on line %d char %d:
lv: Kļūda rindā %d rakstzīme %d:

en: Error on line %d: %s
lv: Kļūda rindā %d: %s

en: Error opening directory '%s': %s
lv: Kļūda, atverot direktoriju '%s': %s

en: Error opening file '%s': %s
lv: Kļūda, atverot failu '%s': %s

en: Error opening file: %s
lv: Kļūda, atverot failu: %s

en: Error opening keyring `%s' for reading:
lv: Kļūda, atverot atslēgu saišķi `%s' lasīšanai:

en: Error opening keyring `%s' for writing:
lv: Kļūda, atverot atslēgu saišķi `%s' rakstīšanai:

en: Error opening nonce file `%s': %s
lv: Kļūda, atverot nonce failu `%s': %s

en: Error parsing introspection XML: %s
lv: Kļūda, parsējot introspekcijas XML: %s

en: Error parsing option %s
lv: Kļūda, apstrādājot opciju %s

en: Error parsing parameter %d of type `%s': %s
lv: Kļūda, parsējot parametru %d ar tipu `%s': %s

en: Error parsing parameter %d: %s
lv: Kļūda, parsējot parametru %d: %s

en: Error processing input file with to-pixdata
lv: Kļūda, apstrādājot ievades failu ar to-pixdata

en: Error processing input file with xmllint
lv: Kļūda, apstrādājot ievades failu ar xmllint

en: Error reading file %s: %s
lv: Kļūda, nolasot failu %s: %s

en: Error reading file '%s': %s
lv: Kļūda, nolasot failu '%s': %s

en: Error reading from file descriptor: %s
lv: Kļūda, nolasot faila deskriptoru: %s

en: Error reading from file: %s
lv: Kļūda, lasot no faila: %s

en: Error reading from handle: %s
lv: Kļūda, lasot no tura: %s

en: Error reading from nonce file `%s', expected 16 bytes, got %d
lv: Kļūda, nolasot no nonce faila `%s': gaidīja 16 baitus, saņēma %d

en: Error reading from nonce file `%s': %s
lv: Kļūda, nolasot no nonce faila `%s': %s

en: Error receiving data: %s
lv: Kļūda, saņemot datus: %s

en: Error receiving message: %s
lv: Kļūda, saņemot ziņojumu: %s

en: Error removing file: %s
lv: Kļūda, dzēšot failu: %s

en: Error removing old backup link: %s
lv: Kļūda, dzēšot vecu rezerves kopijas saiti: %s

en: Error removing old file: %s
lv: Kļūda, dzēšot veco failu: %s

en: Error removing target file: %s
lv: Kļūda, dzēšot mērķa failu: %s

en: Error renaming file: %s
lv: Kļūda, pārsaucot failu: %s

en: Error renaming temporary file: %s
lv: Kļūda, pārsaucot rezerves failu: %s

en: Error resolving '%s'
lv: Kļūda, sameklējot '%s'

en: Error resolving '%s': %s
lv: Kļūda, sameklējot '%s': %s

en: Error return with body of type `%s'
lv: Kļūdas atgriešana ar pamattekstu ar tipu `%s'

en: Error return with empty body
lv: Kļūdas atgriešana ar tukšu pamattekstu

en: Error reverse-resolving '%s': %s
lv: Kļūda, apgriezti sameklējot '%s': %s

en: Error seeking in file: %s
lv: Kļūda, meklējot failā: %s

en: Error sending credentials:
lv: Kļūda, sūtot rekvizītus:

en: Error sending data: %s
lv: Kļūda, sūtot datus: %s

en: Error sending message: %s
lv: Kļūda, sūtot ziņojumu: %s

en: Error serializing GVariant with type string `%s' to the D-Bus wire format
lv: Kļūda, serializējot GVariant ar tipa virkni `%s' uz D-Bus vadu formātu

en: Error setting SELinux context: %s
lv: Kļūda, iestatot SELinux kontekstu: %s

en: Error setting extended attribute '%s': %s
lv: Kļūda, iestatot paplašināto atribūtu '%s': %s

en: Error setting modification or access time: %s
lv: Kļūda, iestatot izmaiņu vai piekļuves laiku: %s

en: Error setting owner: %s
lv: Kļūda, iestatot īpašnieku: %s

en: Error setting permissions: %s
lv: Kļūda, iestatot tiesības: %s

en: Error setting property `%s': Expected type `%s' but got `%s'
lv: Kļūda, iestatot īpašību `%s': Gaidīja tipu `%s', bet saņēma `%s'

en: Error setting symlink: %s
lv: Kļūda, iestatot simbolisko saiti: %s

en: Error setting symlink: file is not a symlink
lv: Kļūda, iestatot simbolisko saiti: fails nav simboliskā saite

en: Error spawning command line `%s':
lv: Kļūda, izveidojot komandrindu `%s':

en: Error splicing file: %s
lv: Kļūda, failam %s veicot splice

en: Error trashing file: %s
lv: Kļūda, izmetot failu miskastē: %s

en: Error truncating file: %s
lv: Kļūda, apraujot failu: %s

en: Error unescaping key or value in Key/Value pair %d, `%s', in address element `%s'
lv: Kļūda, noņemto atsoli atslēgai vai vērtībai atslēga/vērtība pārī %d. `%s', adreses elementā `%s'

en: Error unlinking lock file `%s': %s
lv: Kļūda, atsaitējot slēgšanas failu `%s': %s

en: Error when getting information for directory `%s': %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju par mapi '%s': %s

en: Error when getting information for file '%s': %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju par failu '%s': %s

en: Error when getting information for file descriptor: %s
lv: Kļūda, saņemot informāciju faila deskriptoram: %s

en: Error while compiling regular expression %s at char %d: %s
lv: Kļūda, kompilējot regulāro izteiksmi %s pie rakstzīmes %d: %s

en: Error while disabling SO_PASSCRED: %s
lv: Kļūda, deaktivējot SO_PASSCRED: %s

en: Error while matching regular expression %s: %s
lv: Kļūda kamēr meklē atbilstības regulārajai izteiksmei %s: %s

en: Error while optimizing regular expression %s: %s
lv: Kļūda, optimizējot regulāro izteiksmi %s: %s

en: Error while parsing replacement text "%s" at char %lu: %s
lv: Kļūda, apstrādājot aizvietošanas tekstu "%s" pie rakstzīmes %lu: %s

en: Error writing contents of nonce file `%s' to stream:
lv: Kļūda, rakstot nonce faila `%s' saturu uz straumi:

en: Error writing nonce file at `%s': %s
lv: Kļūda, rakstot nonce failu pie `%s': %s

en: Error writing to file descriptor: %s
lv: Kļūda, rakstot faila deskriptorā: %s

en: Error writing to file: %s
lv: Kļūda, rakstot failā: %s

en: Error writing to handle: %s
lv: Kļūda, rakstot turī: %s

en: Error: %s
lv: Kļūda: %s

en: Error: %s is not a valid interface name
lv: Kļūda: %s nav derīgs saskarnes nosaukums.

en: Error: %s is not a valid member name
lv: Kļūda: %s nav derīgs dalībnieka nosaukums.

en: Error: %s is not a valid object path
lv: Kļūda: %s nav derīgs objekta ceļš

en: Error: %s is not a valid unique bus name.
lv: Kļūda: %s nav derīgs unikāls kopnes nosaukums.

en: Error: Destination is not specified
lv: Kļūda: nav norādīts galamērķis

en: Error: Method name `%s' is invalid
lv: Kļūda: metodes nosaukums `%s' nav derīgs

en: Error: Method name is not specified
lv: Kļūda: nav norādīts metodes nosaukums

en: Error: Object path is not specified
lv: Kļūda: nav norādīts objekta ceļš

en: Error: object path not specified.
lv: Kļūda: nav norādīts objekta ceļš.

en: Error: signal not specified.
lv: Kļūda: nav norādīts signāls.

en: Exhausted all available authentication mechanisms (tried: %s) (available: %s)
lv: Izsmelti visi pieejamie autentifikācijas mehānismi (mēģināti: %s) (pieejami: %s)

en: Existing file '%s' could not be removed: g_unlink() failed: %s
lv: Nevarēja izdzēst esošo failu '%s': g_unlink() neizdevās: %s

en: Expected NUL byte after the string `%s' but found byte %d
lv: Gaidīja NUL baitu pēc virknes `%s', bet atrada baitu %d

en: Expected a GEmblem for GEmblemedIcon
lv: Gaidīja GEmblem priekš GEmblemedIcon

en: Expected valid UTF-8 string but found invalid bytes at byte offset %d (length of string is %d). The valid UTF-8 string up until that point was `%s'
lv: Gaidīja derīgu UTF-8 virkni, bet atrada nederīgus baitus pie baitu nobīdes %d (virknes garums ir %d). Derīgā UTF-8 virkne līdz tai vietai bija `%s'

en: Expecting 1 control message, got %d
lv: Gaidīja 1 kontroles ziņojumu, saņēma %d

en: Expecting one fd, but got %d
lv: Gaidīja vienu fd, bet saņēma %d

en: Expecting to read a single byte for receiving credentials but read zero bytes
lv: Tikai gaidīts saņemt vienu baitu, lai saņemtu rekvizītus, bet nolasīja nulle baitu

en: Extract a resource file to stdout
lv: Izvilkt resursu failu uz stdout

en: FILE
lv: FAILS

en: FILE PATH
lv: FAILS CEĻŠ

en: FILE [PATH]
lv: FAILS [CEĻŠ]

en: Failed to change to directory '%s' (%s)
lv: Nevarēja pāriet uz direktoriju '%s' (%s)

en: Failed to close file '%s': fclose() failed: %s
lv: Neizdevās aizvērt failu '%s': fclose() neizdevās: %s

en: Failed to create file '%s': %s
lv: Neizdevās izveidot failu '%s': %s

en: Failed to create pipe for communicating with child process (%s)
lv: Nevarēja izveidot programkanālu komunikācijai ar bērnprocesu (%s)

en: Failed to create temp file: %s
lv: Neizdevās izveidot pagaidu failu: %s

en: Failed to execute child process "%s" (%s)
lv: Nevarēja izpildīt bērnprocesu "%s" (%s)

en: Failed to execute child process (%s)
lv: Nevarēja izpildīt bērnprocesu (%s)

en: Failed to execute helper program (%s)
lv: Neizdevās izpildīt palīga programmu (%s)

en: Failed to expand exec line '%s' with URI '%s'
lv: Neizdevās izvērst exec rindu '%s' ar URI '%s'

en: Failed to fork (%s)
lv: Neizdevās sadalīt (%s)

en: Failed to fork child process (%s)
lv: Nevarēja sazarot bērnprocesu (%s)

en: Failed to get attributes of file '%s%s%s%s': fstat() failed: %s
lv: Nevarēja dabūt faila '%s%s%s%s': fstat() neizdevās: %s

en: Failed to get attributes of file '%s': fstat() failed: %s
lv: Nevarēja dabūt faila '%s' atribūtus: fstat() neizdevās: %s

en: Failed to locate '%s' in any source directory
lv: Neizdevās atrast '%s' nevienā avotu mapē

en: Failed to locate '%s' in current directory
lv: Neizdevās atrast '%s' pašreizējā mapē

en: Failed to map %s%s%s%s: mmap() failed: %s
lv: Neizdevās kartēt %s%s%s%s: mmap() neizdevās: %s

en: Failed to open file '%s' for writing: fdopen() failed: %s
lv: Neizdevās atvērt failu '%s' rakstīšanai: fdopen() neizdevās: %s

en: Failed to open file '%s': %s
lv: Nevarēja atvērt failu '%s': %s

en: Failed to open file '%s': fdopen() failed: %s
lv: Nevarēja atvērt '%s': fdopen() neizdevās: %s

en: Failed to open file '%s': open() failed: %s
lv: Neizdevās atvērt failu '%s': open() neizdevās: %s

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
lv: Neizdevās apstrādāt '%-.*s', kur vajadzētu būt ciparam rakstzīmes atsaucē (piemēram, &#234;) - iespējams, ka cipars ir pārāk liels

en: Failed to read data from child process
lv: Nevarēja nolasīt datus no bērnprocesa

en: Failed to read data from child process (%s)
lv: Nevarēja nolasīt datus no bērnprocesa (%s)

en: Failed to read enough data from child pid pipe (%s)
lv: Nevarēja nolasīt pietiekami daudz datus no bērna pid programkanāla (%s)

en: Failed to read from child pipe (%s)
lv: Nevarēja nolasīt no bērna programkanāla (%s)

en: Failed to read from file '%s': %s
lv: Nespēju nolasīt no faila '%s': %s

en: Failed to read the symbolic link '%s': %s
lv: Neizdevās nolasīt simbolisko saiti '%s': %s

en: Failed to redirect output or input of child process (%s)
lv: Nevarēja novadīt bērnprocesa (%s) izvadi vai ievadi

en: Failed to rename file '%s' to '%s': g_rename() failed: %s
lv: Nevarēja pārsaukt failu'%s' uz '%s': g_rename() neizdevās: %s

en: Failed to resize memory output stream
lv: Neizdevās mainīt atmiņas izvades plūsmas izmēru

en: Failed to write file '%s': fflush() failed: %s
lv: Neizdevās rakstīt failā '%s': fflush() neizdevās: %s

en: Failed to write file '%s': fsync() failed: %s
lv: Neizdevās rakstīt failā '%s': fsync() neizdevās: %s

en: Failed to write file '%s': fwrite() failed: %s
lv: Neizdevās rakstīt failā '%s': fwrite() neizdevās: %s

en: File "%s" is too large
lv: Fails "%s" ir pārāk liels

en: File %s appears multiple times in the resource
lv: Fails %s resursā parādās vairākas reizes

en: File enumerator has outstanding operation
lv: Faila skaitītājam ir neizpildīta darbība

en: File enumerator is already closed
lv: Failu skaitītājs jau ir aizvērts

en: File names cannot contain '%c'
lv: Failu nosaukums nevar saturēt '%c'

en: Filesystem does not support symbolic links
lv: Failu sistēma neatbalsta simboliskās saites

en: Filesystem root
lv: Failu sistēmas sakne

en: First token of line %d of the keyring at `%s' with content `%s' is malformed
lv: Pirmais marķieris rindai %d atslēgu saišķim `%s' ar saturu `%s' ir slikti formatēts

en: GCredentials is not implemented on this OS
lv: GCredentials nav implementēti šajā OS

[ctx: GDateTime]
en: %a %b %e %H:%M:%S %Y
lv: %A, %Y. gada %e. %B, plkst. %H un %M

[ctx: GDateTime]
en: %m/%d/%y
lv: %d.%m.%Y

en: GSocketControlMessage not supported on windows
lv: GSocketControlMessage nav atbalstīts uz windows

en: Generate dependency list
lv: Veidot atkarību sarakstu

en: Generate output in the format selected for by the target filename extension
lv: Veidot izvadi, kas ir mērķa faila nosaukuma paplašinājuma formātā

en: Generate source header
lv: Veidot avota galveni

en: Generate sourcecode used to link in the resource file into your code
lv: Veidot pirmkodu, ko izmantot, lai saistītu resursu failu jūsu kodā

en: Get the value of KEY
lv: Saņemt vērtību ATSLĒGAI

en: Help Options:
lv: Palīdzības opcijas:

en: Host unreachable
lv: Dators nav sasniedzams

en: Host unreachable through SOCKSv5 server.
lv: Dators nav sasniedzams caur SOCKSv5 serveri.

en: Hostname '%s' contains '[' but not ']'
lv: Datora nosaukums '%s' satur '[' bet ne ']'

en: Hostname '%s' is too long for SOCKSv4 protocol
lv: Datora nosaukums '%s' ir pārāk garš SOCKSv4 protokolam

en: Hostname '%s' is too long for SOCKSv5 protocol
lv: Datora nosaukums '%s' ir pārāk garš SOCKSv5 protokolam

en: Ignoring override for this key.
lv: Ignorē pārrakstīšanu šai atslēgai.

en: Ignoring this file.
lv: Ignorē šo failu.

en: Incomplete multibyte sequence in input
lv: Nepilnīga vairāku baitu sekvence ievadē

en: Input stream doesn't implement read
lv: Ievades plūsma neatbalsta lasīšanu

en: Input stream doesn't implement seek
lv: Ievades plūsma neatbalsta meklēšanu

en: Integer value '%s' for %s out of range
lv: Veselā skaitļa vērtība '%s' priekš %s ir ārpus apgabala

en: Integer value '%s' out of range
lv: Veselā skaitļa '%s' vērtība ir ārpus apgabala

en: Internal SOCKSv5 proxy server error.
lv: Iekšēja SOCKSv5 starpnieka servera kļūda.

en: Internal error: %s
lv: Iekšēja kļūda: %s

en: Introspect a remote object.
lv: Veikt introspekciju attālinātam objektam.

en: Introspect children
lv: Veikt introspekciju bērniem

en: Invalid GSeekType supplied
lv: Piegādāts nederīgs GSeekType

en: Invalid UTF-8 encoded text in name - not valid '%s'
lv: Nepareizi kodēts UTF-8 teksts - nav derīgs '%s'

en: Invalid attribute type (byte string expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīta bitu virkne)

en: Invalid attribute type (string expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīta virkne)

en: Invalid attribute type (uint32 expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīts uint32)

en: Invalid attribute type (uint64 expected)
lv: Nederīgs atribūta tips (tika gaidīts uint64)

en: Invalid byte sequence in conversion input
lv: Nepareiza baitu secība konversijas ievadē

en: Invalid compressed data
lv: Nederīgi saspiestie dati

en: Invalid endianness value. Expected 0x6c ('l') or 0x42 ('B') but found value 0x%02x
lv: Nederīga secības (endian) vērtība. Gaidīja 0x6c ('l') vai 0x42 ('B'), bet atrada vērību 0x%02x

en: Invalid extended attribute name
lv: Nederīgs paplašinātais atribūta nosaukums

en: Invalid filename
lv: Nederīgs faila nosaukums

en: Invalid filename %s
lv: Nederīgs faila nosaukums %s

en: Invalid group name: %s
lv: Nederīgs grupas nosaukums: %s

en: Invalid hostname
lv: Nepareizs hostdatora nosaukums

en: Invalid key name: %s
lv: Nederīgs atslēgas nosaukums: %s

en: Invalid major protocol version. Expected 1 but found %d
lv: Nederīga lielā protokola vērtība. Gaidīja 1, bet saņēma %d

en: Invalid object, not initialized
lv: Nederīgs objekts, nav inicializēts

en: Invalid program name: %s
lv: Nederīgs programmas nosaukums: %s

en: Invalid seek request
lv: Nederīgs meklēšanas pieprasījums

en: Invalid sequence in conversion input
lv: Nepareiza secība konversijas ievadē

en: Invalid socket, initialization failed due to: %s
lv: Nederīga ligzda, inicializācija neizdevās, jo: %s

en: Invalid socket, not initialized
lv: Nederīga ligzda, nav inicializēta

en: Invalid string in argument vector at %d: %s
lv: Nederīga virkne argumenta vektorā pie %d: %s

en: Invalid string in environment: %s
lv: Nederīga virkne vidē: %s

en: Invalid symlink value given
lv: Ir dota nederīga simboliskās saites vērtība

en: Invalid working directory: %s
lv: Nederīga darba mape: %s

en: Invoke a method on a remote object.
lv: Izsaukt metodi uz attālināta objekta.

en: Key '%s' in group '%s' has value '%s' where %s was expected
lv: Atslēgai '%s' grupā '%s' ir vērtība '%s', kur bija jābūt %s

en: Key file contains escape character at end of line
lv: Atslēgas fails satur atsoļa rakstzīme rindas beigās

en: Key file contains invalid escape sequence '%s'
lv: Atslēgas fails satur nederīgu atsoļa sekvenci '%s'

en: Key file contains key '%s' in group '%s' which has a value that cannot be interpreted.
lv: Atslēgas fails satur atslēgu '%s' grupā '%s' kurai ir vērtība, ko nevar interpretēt.

en: Key file contains key '%s' which has a value that cannot be interpreted.
lv: Atslēgas fails satur atslēgu '%s'. kurai ir vērtība, kuru nevar interpretēt.

en: Key file contains key '%s' with value '%s' which is not UTF-8
lv: Atslēgas fails satur atslēgu '%s' ar vērtību '%s' kas nav UTF-8

en: Key file contains line '%s' which is not a key-value pair, group, or comment
lv: Atslēga satur rindu '%s', kura nav atslēgas vērtības pāris. grupa vai komentārs

en: Key file contains unsupported encoding '%s'
lv: Atslēgas fails satur neatbalstītu kodējumu '%s'

en: Key file does not have group '%s'
lv: Atslēgas failam nav grupa '%s'

en: Key file does not have key '%s'
lv: Atslēgas failam nav atslēga '%s'

en: Key file does not have key '%s' in group '%s'
lv: Atslēgas failam nav atslēgas '%s' grupā '%s'

en: Key file does not start with a group
lv: Atslēgas fails nesākas ar grupu

en: Key/Value pair %d, `%s', in address element `%s', does not contain an equal sign
lv: Atslēgas/vērtības pāris %d, `%s', adreses elementā `%s', nesatur vienādības zīmi

en: Leftover unconverted data in read buffer
lv: Pāpalikušie nepārveidotie dati nolasīšanas buferī

en: Length %u is too long for address
lv: Garums „%u“ ir pārāk liels adresēm

en: Line %d of the keyring at `%s' with content `%s' is malformed
lv: Rinda %d atslēgu saišķim `%s' ar saturu `%s' ir slikti formatēts

en: List keys and values, recursively
    If no SCHEMA is given, list all keys
lv: Saraksts ar atslēgām un vērtībām; rekursīvi
    Ja nav dota shēma, rādīt visas atslēgas

en: List resources
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
lv: Uzskaitīt resursus
    Ja ir norādīta SADAĻA, uzskaitīt resursus šajā sadaļā
    Ja ir norādīts CEĻŠ, uzskaitīt tikai atbilstošus resursus

en: List resources with details
    If SECTION is given, only list resources in this section
    If PATH is given, only list matching resources
    Details include the section, size and compression
lv: Uzskaitīt resursus ar informāciju
    Ja ir norādīta SADAĻA, uzskaitīt resursus šajā sadaļā
    Ja ir norādīts CEĻŠ, uzskaitīt tikai atbilstošus resursus
    Informācija iekļauj sadaļu, izmēru un saspiešanu

en: List sections containing resources in an elf FILE
lv: Uzskaitīt sadaļas, kas satur resursus iekš elf FILE

en: List the children of SCHEMA
lv: Bērnu skaits SHĒMĀ

en: List the installed (non-relocatable) schemas
lv: Saraksts ar instalētām (nepārvietojamām) shēmām

en: List the installed relocatable schemas
lv: Saraksts ar instalētam pārvietojamām shēmām

en: List the keys in SCHEMA
lv: Atslēgu saraksts SHĒMĀ

en: Listener is already closed
lv: Klausītājs jau ir aizvērts

en: METHOD_CALL message: PATH or MEMBER header field is missing
lv: METHOD_CALL ziņojums: trūkst PATH vai MEMBER galvene

en: METHOD_RETURN message: REPLY_SERIAL header field is missing
lv: METHOD_RETURN ziņojums: trūkst REPLY_SERIAL galvenes lauks

en: Malformed input data for GFileIcon
lv: Slikti formēti GFileIcon ievades dati

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblem encoding
lv: Vairāki slikti formēti marķieri (%d) GEmblem kodējumā

en: Malformed number of tokens (%d) in GEmblemedIcon encoding
lv: Vairāki slikti formēti marķieri (%d) GEmblemedIcon kodējumā

en: Malformed version number: %s
lv: Slikti formēts versijas numurs: %s

en: Meaningless key/value pair combination in address entry `%s'
lv: Bezjēdzīgas atslēgu/vērtību pāru kombinācijas adrešu ierakstā  `%s'

en: Memory output stream not resizable
lv: Atmiņas izvades plūsmai nav maināms izmērs

en: Message body has signature `%s' but there is no signature header
lv: Ziņojuma pamattekstam ir paraksts `%s', bet nav paraksta galvenes

en: Message body has type signature `%s' but signature in the header field is `%s'
lv: Vēstules pamattekstam ir tipa paraksts `%s', bet paraksts galvenes laukā ir `%s'

en: Message body is empty but signature in the header field is `(%s)'
lv: Ziņojuma pamatteksts ir tukšs, bet paraksta galvenes lauks ir `(%s)'

en: Message has %d file descriptors but the header field indicates %d file descriptors
lv: Ziņojumam ir %d faila deskriptoru, bet galvenes lauks norāda %d faila deskriptorus

en: Method `%s' on interface `%s' with signature `%s' does not exist
lv: Metode `%s' uz saskarnes `%s' ar parakstu `%s' neeksistē

en: Method `%s' returned type `%s', but expected `%s'
lv: Metode `%s' atgrieza tipu `%s', bet gaidīja `%s'

en: Method and interface name
lv: Metode un saskarnes nosaukums

en: Missing argument for %s
lv: Trūkst %s arguments

en: Monitor KEY for changes.
    If no KEY is specified, monitor all keys in SCHEMA.
    Use ^C to stop monitoring.
lv: Novērot ATSLĒGA uz izmaiņām.
    Ja nav norādīta ATSLĒGA, novērot visas atslēgas SHĒMĀ.
    Izmantojiet ^C, lai pārtrauktu novērošanu.

en: Monitor a remote object.
lv: Pārraudzīt attālinātu objektu.

en: Move between mounts not supported
lv: Pārvietošana starp montētiem sējumiem nav atbalstīta

en: Multiple connection endpoints specified
lv: Norādīti vairāki savienojuma galapunkti

en: Need more input
lv: Vajag vairāk ievades

en: Network unreachable
lv: Tīkls nav sasniedzams

en: Network unreachable through SOCKSv5 proxy.
lv: Tīkls nav sasniedzams caur SOCKSv5 serveri.

en: No MIME type defined in the bookmark for URI '%s'
lv: Nav definēts MIME tips grāmatzīmē URI '%s'

en: No PEM-encoded certificate found
lv: Nav atrasts PEM-iekodēts sertifikāts

en: No PEM-encoded private key found
lv: Nav atrasts PEM iekodēta privāta atslēga

en: No address specified
lv: Nav norādītas adreses

en: No application is registered as handling this file
lv: Neviena lietotne nav reģistrēta, kā šī faila apstrādājoša

en: No application with name '%s' registered a bookmark for '%s'
lv: Neviena lietotne ar nosaukumu '%s' nav reģistrējusi '%s' grāmatzīmi

en: No bookmark found for URI '%s'
lv: Nav atrasta grāmatzīme URI '%s'

en: No connection endpoint specified
lv: Nav norādīti savienojuma galapunkti

en: No groups set in bookmark for URI '%s'
lv: Nav iestatītas grupas grāmatzīmēs URI '%s'

en: No private flag has been defined in bookmark for URI '%s'
lv: Nav definēti privātie karogi grāmatzīmēs URI '%s'

en: No schema files found:
lv: Nav atrasti shēmu faili:

en: No service record for '%s'
lv: '%s' nav servisa ierakstu

en: No signature header in message but the message body is %u byte | No signature header in message but the message body is %u bytes
lv[0]: Ziņojumā nav paraksta galvenes, bet ziņojuma pamatteksts ir %u baits
lv[1]: Ziņojumā nav paraksta galvenes, bet ziņojuma pamatteksts ir %u baiti
lv[2]: Ziņojumā nav paraksta galvenes, bet ziņojuma pamatteksts ir %u baitu

en: No such interface
lv: Nav tādas saskarnes

en: No such interface `%s'
lv: Nav tādas saskarnes `%s'

en: No such interface `%s' on object at path %s
lv: Nav tādas saskarnes `%s' uz objekta ceļa %s

en: No such interface `org.freedesktop.DBus.Properties' on object at path %s
lv: Nav tādas saskarnes `org.freedesktop.DBus.Properties' uz objekta ceļa %s

en: No such key '%s'
lv: Nav tādas atslēgas '%s'

en: No such key `%s' in schema `%s' as specified in override file `%s'
lv: Nav tādas atslēgas `%s' shēmā `%s' kā norādīts pārrakstīšanas failā `%s'

en: No such method `%s'
lv: Nav tādas metodes `%s'

en: No such property `%s'
lv: Nav tādas īpašības `%s'

en: No such schema '%s'
lv: Nav tādas shēmas '%s'

en: No support for source-specific multicast
lv: Nav atbalsta avotam specifiskām multiraidēm

en: No type for class name %s
lv: Nav tips klases nosaukumam %s

en: No valid bookmark file found in data dirs
lv: Nav atrasts derīgs grāmatzīmes fails datu mapē

en: Not a regular file
lv: Nav parasts fails

en: Not enough memory
lv: Nepietiek atmiņas

en: Not enough space for socket address
lv: Nepietiek vietas ligzdas adresei

en: Not enough space in destination
lv: Mērķī nepietiek brīvās vietas

en: Not expecting control message, but got %d
lv: Negaida kontroles ziņojumu, bet saņēma %d

en: Object path to emit signal on
lv: Objekta ceļš, uz kura izplatīt signālu

en: Object path to introspect
lv: Objekta ceļš, kam veikt introspekciju

en: Object path to invoke method on
lv: Objekta ceļš, uz kura izsaukt metodi

en: Object path to monitor
lv: Objekta ceļš uz pārraugu

en: Odd character '%s', expected a '=' after attribute name '%s' of element '%s'
lv: Savāda rakstzīme '%s', gaidīju '=' aiz atribūta nosaukuma '%s' elementam '%s'

en: Odd character '%s', expected a '>' character to end the empty-element tag '%s'
lv: Savāda rakstzīme '%s'. Tika gaidīta '>' rakstzīme, kas nobeigtu sākuma birku elementam '%s'

en: Odd character '%s', expected a '>' or '/' character to end the start tag of element '%s', or optionally an attribute; perhaps you used an invalid character in an attribute name
lv: Savāda rakstzīme '%s', gaidīju '>' vai '/' rakstzīmi, kas nobeigtu sākuma tagu elementam '%s' vai fakultatīvi atribūtu; iespējams, jūs lietojāt nepareizu rakstzīmi atribūta nosaukumā

en: Odd character '%s', expected an open quote mark after the equals sign when giving value for attribute '%s' of element '%s'
lv: Savāda rakstzīme '%s', gaidīju atvērtās pēdiņas pēc vienādības zīmes, nosakot vērtību atribūtam '%s' no elementa '%s'

en: Only print properties
lv: Tikai drukāšanas īpašības

en: Operation not supported
lv: Darbība nav atbalstīta

en: Operation was cancelled
lv: Darbība tika atcelta

en: Optional destination for signal (unique name)
lv: Neobligāts mērķis signālam (unikāls nosaukums)

en: Options specifying the connection endpoint
lv: Opcijas, kas norāda savienojuma galapunktus

en: Output stream doesn't implement write
lv: Izvades plūsma neatbalsta rakstīšanu

en: PATH
lv: CEĻŠ

en: PCRE library is compiled without UTF8 properties support
lv: PCRE bibliotēka ir kompilēta bez UTF8 īpašību atbalsta

en: PCRE library is compiled without UTF8 support
lv: PCRE bibliotēka ir kompilēta bez UTF8 atbalsta

en: POSIX collating elements are not supported
lv: POSIX savāktie elementi nav atbalstīti

en: POSIX named classes are supported only within a class
lv: POSIX nosauktās klases ir atbalstītas tikai iekš klases

en: Parsed value `%s' for variant is not a valid D-Bus signature
lv: Parsētā vērtība `%s' variantam nav derīgs D-Bus paraksts

en: Parsed value `%s' is not a valid D-Bus object path
lv: Pasētā vērtība `%s' nav derīgs D-Bus objekta ceļš

en: Parsed value `%s' is not a valid D-Bus signature
lv: Pasētā vērtība `%s' nav derīgs D-Bus objekta paraksts

en: Parsed value `%s' is not a valid D-Bus signature (for body)
lv: Parsētā vērtība `%s' nav derīgs D-Bus paraksts (pamattekstam)

en: Partial character sequence at end of input
lv: Daļēja simbolu secība ievades beigās

en: Path must begin with a slash (/)
lv: Ceļam jāsākas ar slīpsvītru (/)

en: Path must end with a slash (/)
lv: Ceļam jābeidzas ar slīpsvītru (/)

en: Path must not contain two adjacent slashes (//)
lv: Ceļš nedrīkst saturēt divas blakus esošas slīpsvītras (//)

en: Permissions on directory `%s' are malformed. Expected mode 0700, got 0%o
lv: Atļaujas mapei `%s' ir slikti formatētas. Gaidīja režīmu 0700, saņēma 0%o

en: Print XML
lv: Drukāt XML

en: Print help
lv: Drukāšanas palīdzība

en: Property `%s' is not readable
lv: Īpašība `%s' nav lasāma

en: Property `%s' is not writable
lv: Īpašība `%s' nav rakstāma

en: Proxy protocol '%s' is not supported.
lv: Starpnieka protokols '%s' nav atbalstīts.

en: Query the range of valid values for KEY
lv: Vaicājums derīgo vērtību intervālam ATSLĒGAI

en: Quoted text doesn't begin with a quotation mark
lv: Citētais teksts nesākas ar jautājuma zīmi

en: Received invalid fd
lv: Saņemti nederīgi fd

en: Requested seek before the beginning of the stream
lv: Pieprasītā meklēšana ir pirms plūsmas sākuma

en: Requested seek beyond the end of the stream
lv: Pieprasītā meklēšana ir pēc plūsmas beigām

en: Reset KEY to its default value
lv: Pārstatīt ATSLĒGAS vērtību uz tās noklusēto

en: Reset all keys in SCHEMA to their defaults
lv: Atstatīt visas atslēgas SHĒMĀ uz to noklusētajām vērtībām

en: SCHEMA[:PATH]
lv: SHĒMA[:CEĻŠ]

en: SCHEMA[:PATH] KEY
lv: SHĒMA[:CEĻŠ] ATSLĒGA

en: SCHEMA[:PATH] KEY VALUE
lv: SHĒMA[:CEĻŠ] ATSLĒGA VĒRTĪBA

en: SCHEMA[:PATH] [KEY]
lv: SHĒMA[:CEĻŠ] [ATSLĒGA]

en: SECTION
lv: SADAĻA

en: SELinux context must be non-NULL
lv: SELinux kontekstam ir jābūt ne NULL

en: SELinux is not enabled on this system
lv: SELinux nav ieslēgts uz šīs sistēmas

en: SIGNAL message: PATH, INTERFACE or MEMBER header field is missing
lv: SIGNAL ziņojums: trūkst PATH, INTERFACE vai MEMBER galvenes fails

en: SIGNAL message: The INTERFACE header field is using the reserved value org.freedesktop.DBus.Local
lv: SIGNAL ziņojums: INTERFACE galvenes fails izmanto rezervēto vērtību org.freedesktop.DBus.Local

en: SIGNAL message: The PATH header field is using the reserved value /org/freedesktop/DBus/Local
lv: SIGNAL ziņojums: PATH galvenes fails izmanto rezervēto vērtību /org/freedesktop/DBus/Local

en: SOCKSv4 does not support IPv6 address '%s'
lv: SOCKSv4 neatbalsta IPv6 adreses '%s'

en: SOCKSv5 authentication failed due to wrong username or password.
lv: SOCKSv5 autentificēšanās neizdevās dēļ nepareiza lietotāja vārda vai paroles.

en: SOCKSv5 connection not allowed by ruleset.
lv: Noteikumu kopa neļauj SOCKSv5 savienojumu.

en: SOCKSv5 proxy does not support 'connect' command.
lv: SOCKSv5 starpnieks neatbalsta 'connect' komandu.

en: SOCKSv5 proxy does not support provided address type.
lv: SOCKSv5 starpnieks neatbalsta doto adreses tipu.

en: Schema '%s' is not relocatable (path must not be specified)
lv: Shēma '%s' nav pārvietojama (nedrīkst norādīt ceļu)

en: Schema '%s' is relocatable (path must be specified)
lv: Shēma '%s' ir pārvietojama (jānorāda ceļš)

en: Second token of line %d of the keyring at `%s' with content `%s' is malformed
lv: Otrais marķieris rindai %d atslēgu saišķim `%s' ar saturu `%s' ir slikti formatēts

en: Seek not supported on stream
lv: Uz plūsmas meklēšana netiek atbalstīta

en: Session dbus not running, and autolaunch failed
lv: Sesijas dbus nedarbojas un automātiskā palaišana neizdevās

en: Set the value of KEY to VALUE
lv: Iestatīt ATSLĒGTAS vērtību uz VĒRTĪBA

en: Setting attribute %s not supported
lv: %s atribūta iestatīšana nav atbalstīta

en: Several password entered have been incorrect, and your access will be locked out after further failures.
lv: Vairākas ievadītās paroles ir bijušas nepareizas, un jūs tiksiet izslēgts pēc turpmākām neveiksmēm.

en: Show all help options
lv: Rādīt visas palīdzības opcijas

en: Show help options
lv: Rādīt palīdzības opcijas

en: Signal and interface name
lv: Signāls un saskarnes nosaukums

en: Signature header with signature `%s' found but message body is empty
lv: Paraksta galvene ar parakstu `%s' atrasta, bet vēstules pamatteksts ir tukšs

en: Socket I/O timed out
lv: Ligzdai I/O iestājās noildze

en: Socket is already closed
lv: Ligzda jau ir aizvērta

en: Source stream is already closed
lv: Avota plūsma jau ir aizvērta

en: Splice not supported
lv: Splice nav atbalstīts

en: Stream doesn't support query_info
lv: Plūsma neatbalsta query_info

en: Stream has outstanding operation
lv: Plūsmai ir neizpildīta darbība

en: Stream is already closed
lv: Plūsma jau ir aizvērta

en: Symbolic links not supported
lv: Simboliskās saites nav atbalstītas

en: TLS support is not available
lv: TLS atbalsts nav pieejams

en: Target file exists
lv: Mērķa fails eksistē

en: Target file is a directory
lv: Mērķa fails ir mape

en: Target file is not a regular file
lv: Mērķa fails nav normāls fails

en: Template '%s' doesn't contain XXXXXX
lv: Veidne '%s' nesatur XXXXXX

en: Template '%s' invalid, should not contain a '%s'
lv: Veidne '%s' nepareizs, nedrīkstētu saturēt '%s'

en: Temporarily unable to resolve '%s'
lv: Pagaidām nevar sameklēt '%s'

en: Text ended before matching quote was found for %c. (The text was '%s')
lv: Teksts beidzās pirms atbilstošais citāts tika atrasts priekš %c. (Teksts bija '%s')

en: Text ended just after a '\' character. (The text was '%s')
lv: Teksts beidzās tieši pēc '\' rakstzīmes. (Teksts bija '%s')

en: Text was empty (or contained only whitespace)
lv: Teksts bija tukšs (vai saturēja tikai tukšumus)

en: The SOCKSv5 proxy requires an authentication method that is not supported by GLib.
lv: SOCKSv5 starpnieks pieprasa autentificēšanos metodi, ko GLib neatbalsta.

en: The SOCKSv5 proxy requires authentication.
lv: SOCKSv5 starpnieks pieprasa autentificēšanos.

en: The SOCKSv5 proxy server uses unknown address type.
lv: SOCKSv5 starpnieka serveris izmanto nezināmu adreses tipu.

en: The URI '%s' contains invalidly escaped characters
lv: URI '%s' satur nepareizi izvairīgas rakstzīmes

en: The URI '%s' is invalid
lv: URI '%s' ir nepareizs

en: The URI '%s' is not an absolute URI using the "file" scheme
lv: URI '%s' nav absolūtais URI, lietojot "file" shēmu

en: The connection is closed
lv: Savienojums pārtrūka

en: The directories where files are to be read from (default to current directory)
lv: Mapes, no kurām nolasīt failus (pēc noklusējuma pašreizējā mape)

en: The file was externally modified
lv: Fails tika mainīts no ārpuses

en: The given address is empty
lv: Dotā adrese ir tukša

en: The hostname of the URI '%s' is invalid
lv: Hostdatora nosaukuma URI '%s' ir nepareizs

en: The local file URI '%s' may not include a '#'
lv: Lokālā faila URI '%s' nedrīkst saturēt '#'

en: The password entered is incorrect.
lv: Ievadītā parole ir nepareiza.

en: The pathname '%s' is not an absolute path
lv: Ceļvārds '%s' nav absolutais ceļš

en: The provided value is outside of the valid range
lv: Dotā vērtība ir ārpus derīgo vērtību intervāla

en: The resource at '%s' does not exist
lv: Resurss pie '%s' neeksistē

en: The resource at '%s' failed to decompress
lv: Resursam pie '%s' neizdevās atspiesties

en: The resource at '%s' is not a directory
lv: Resurss pie '%s' nav mape

en: The server is not a SOCKSv4 proxy server.
lv: Serveris nav SOCKSv4 starpnieka serveris.

en: The server is not a SOCKSv5 proxy server.
lv: Serveris nav SOCKSv5 starpnieka serveris.

en: The string `%s' is not a valid D-Bus GUID
lv: Virkne `%s' nav derīga D-Bus GUID

en: There is no GCredentials support for your platform
lv: Jūsu platformā nav atbalsta GCredentials

en: This entire file has been ignored.
lv: Tikai ignorēts viss fails.

en: This is the last chance to enter the password correctly before your access is locked out.
lv: Šī ir pēdējā iespēja ievadīt pareizu paroli, pirms jums tiek bloķēta pieeja.

en: Timeout in seconds
lv: Noildze sekundēs

en: Timeout was reached
lv: Iestājās noildze

en: Too large count value passed to %s
lv: Pārāk liela vērtība tika padota %s

en: Trash not supported
lv: Miskaste nav atbalstīta

en: Truncate not allowed on input stream
lv: Uz ievades plūsmas apraušana (truncate) nav atbalstīta

en: Truncate not supported on stream
lv: Uz plūsmas apraušana nav atbalstīta

en: Trying to proxy over non-TCP connection is not supported.
lv: Starpnieka mēģināšana caur ne-TCP savienojumu nav atbalstīta.

en: Type %s does not implement from_tokens() on the GIcon interface
lv: Tips %s nerealizē from_tokens() uz GIcon saskarnes

en: Type %s does not implement the GIcon interface
lv: Tips %s nav realizējis GIcon saskarni

en: Type %s is not classed
lv: Tips %s nav klasē

en: Type of message, `%s', does not match expected type `%s'
lv: Ziņojuma tips `%s neatbilda gaidītajam tipam `%s'

en: URIs not supported
lv: URI nav atbalstīti

en: Unable to create socket: %s
lv: Nevarēja izveidot ligzdu: %s

en: Unable to create trash dir %s: %s
lv: Nevar izveidot miskastes mapi %s: %s

en: Unable to create trashing info file: %s
lv: Nevar izveidot miskastes informācijas failu: %s

en: Unable to find default local directory monitor type
lv: Nevar atrast noklusēto lokālo mapi novērošanas tipu

en: Unable to find default local file monitor type
lv: Nevar atrast noklusēto lokālo failu novērošanas tipu

en: Unable to find or create trash directory
lv: Nevar atrast vai izveidot miskastes mapi

en: Unable to find terminal required for application
lv: Nevarēja atrast termināli, kas ir nepieciešams lietotnei

en: Unable to find toplevel directory for trash
lv: Nevar atrast augšējā līmeņa mapi miskastei

en: Unable to get Hardware profile: %s
lv: Nevar saņemt aparatūras profilu: %s

en: Unable to get pending error: %s
lv: Nevar saņemt izpildes gaidīšanas kļūdu: %s

en: Unable to load /var/lib/dbus/machine-id or /etc/machine-id:
lv: Nevarēja ielādēt /var/lib/dbus/machine-id vai /etc/machine-id:

en: Unable to shutdown socket: %s
lv: Neizdevās izslēgt soketu: %s

en: Unable to trash file: %s
lv: Nevar izmest failu miskastē: %s

en: Unexpected attribute '%s' for element '%s'
lv: Negaidīts atribūts '%s' elementam '%s'

en: Unexpected early end-of-stream
lv: Negaidīti agras plūsmas beigas

en: Unexpected error in g_io_channel_win32_poll() reading data from a child process
lv: Negaidīta kļūda iekš g_io_channel_win32_poll(), lasot datus no bērnprocesa

en: Unexpected error in select() reading data from a child process (%s)
lv: Negaidīta kļūda iekš select(), lasot datus no bērnprocesa (%s)

en: Unexpected error in waitpid() (%s)
lv: Negaidīta kļūda waitpid() (%s)

en: Unexpected lack of content trying to (safely) read a line
lv: Negaidīts satura trūkums, mēģinot (droši) lasīt rindu

en: Unexpected lack of content trying to read a line
lv: Negaidīts satura trūkums, mēģinot lasīt rindu

en: Unexpected option length while checking if SO_PASSCRED is enabled for socket. Expected %d bytes, got %d
lv: Negaidīts opciju garums, pārbaudot, vai SO_PASSCRED ir aktivēts ligzdai.Tikai gaidīti %d baiti, saņēma %d

en: Unexpected reply %d from StartServiceByName("%s") method
lv: Negaidīta atbilde %d no StartServiceByName("%s") metodes

en: Unexpected tag '%s' inside '%s'
lv: Negaidīta birka '%s' iekš '%s'

en: Unexpected tag '%s', tag '%s' expected
lv: Negaidīta birka '%s', tika gaidīt birka '%s'

en: Unexpected type of ancillary data
lv: Negaidīts palīgdatu tips

en: Unknown SOCKSv5 proxy error.
lv: Nezināma SOCKSv5 starpnieka kļūda.

en: Unknown bus type %d
lv: Nezināms kopnes tips %d

en: Unknown command %s
lv: Nezināma komanda %s

en: Unknown error executing child process "%s"
lv: Nezināma kļūda, izpildot bērnprocesu "%s"

en: Unknown error on connect
lv: Nezināma kļūda savienojoties

en: Unknown family was specified
lv: Tika norādīta nezināma saime

en: Unknown option %s
lv: Nezināma opcija %s

en: Unknown or unsupported transport `%s' for address `%s'
lv: Nezināms vai neatbalstīts transports `%s' adresei `%s'

en: Unknown processing option "%s"
lv: Nezināma apstrādes opcija „%s“

en: Unknown protocol was specified
lv: Tika norādīts nezināms protokols

en: Unknown type
lv: Nezināms tips

en: Unmatched quotation mark in command line or other shell-quoted text
lv: Neatbilstoša jautājuma zīme komandrindā vai citā čaulas-citētā tekstā

en: Unnamed
lv: Nenosaukts

en: Unsupported flags encountered when constructing a client-side connection
lv: Sastapās ar neatbalstītiem slēdžiem (flag), veidojot klienta puses savienojumu

en: Unsupported key `%s' in address entry `%s'
lv: Neatbalstīta atslēga `%s' adreses ierakstā `%s'

en: Unsupported socket address
lv: Neatbalstīta ligzdas adrese

en: Usage:
lv: Lietošana:

en: Usage:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s
lv: Lietojums:
      gresource %s%s%s %s
    
    %s

en: Usage:
      gresource [--section SECTION] COMMAND [ARGS...]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      sections                  List resource sections
      list                      List resources
      details                   List resources with details
      extract                   Extract a resource
    
    Use 'gresource help COMMAND' to get detailed help.
lv: Lietojums:
      gresource [--section SADAĻA] KOMANDA [PARAMETRI...]
    
    Komandas:
      help                      Rāda šo informāciju
      sections                  Uzskaitīti resursa sadaļas
      list                      Uzskaitīt resursus
      details                   Uzskaitīt resursus ar informāciju
      extract                   Izvilkt resursu
    
    Lietojiet 'gresource help KOMANDA', lai saņemtu detalizētu palīdzību.

en: Usage:
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] %s %s
    
    %s
lv: Lietojums:
      gsettings [--schemadir SHĒMAS_MAPE] %s %s
    
    %s

en: Usage:
      gsettings [--schemadir SCHEMADIR] COMMAND [ARGS...]
    
    Commands:
      help                      Show this information
      list-schemas              List installed schemas
      list-relocatable-schemas  List relocatable schemas
      list-keys                 List keys in a schema
      list-children             List children of a schema
      list-recursively          List keys and values, recursively
      range                     Queries the range of a key
      get                       Get the value of a key
      set                       Set the value of a key
      reset                     Reset the value of a key
      reset-recursively         Reset all values in a given schema
      writable                  Check if a key is writable
      monitor                   Watch for changes
    
    Use 'gsettings help COMMAND' to get detailed help.
lv: Lietojums:
      gsettings [--schemadir SHĒMAS_MAPE] KOMANDA [PARAM...]
    
    Commands:
      help                      Rāda šo informāciju
      list-schemas              Uzrāda instalētās shēmas
      list-relocatable-schemas  Uzrāda pārvietojamās shēmas
      list-keys                 Uzrāda atslēgas shēmās
      list-children             Uzrāda shēmas bērnus
      list-recursively          Uzrāda atslēgas un vērtības, rekursīvi
      range                     Vaicā atslēgu apgabalu
      get                       Saņem atslēgas vērtību
      set                       Iestata atslēgas vērtību
      reset                     Atstata atslēgas vērtību
      reset-recursively         Atstata visas vērtības dotajai shēmai
      writable                  Pārbauda, vai atslēga ir rakstāma
      monitor                   Uzrauga izmaiņas
    
    Lietojiet 'gsettings help KOMANDA', lai saņemtu sīkāku palīdzību.

en: Username is too long for SOCKSv4 protocol
lv: Lietotāja vārds ir pārāk garš SOCKSv4 protokolam

en: Username or password is too long for SOCKSv5 protocol.
lv: Lietotāja vārds vai parole pārāk gara SOCKSv5 protokolam

en: Valid key file could not be found in search dirs
lv: Meklēšanas mapēs nevarēja atrast derīgu atslēgu

en: Value '%s' cannot be interpreted as a boolean.
lv: Vērtību '%s' nevar interpretēt kā būla vērtību.

en: Value '%s' cannot be interpreted as a float number.
lv: Vērtību '%s' nevar interpretēt kā peldošo komatu.

en: Value '%s' cannot be interpreted as a number.
lv: Vērtību '%s' nevar interpretēt kā skaitli.

en: Waiting for socket condition: %s
lv: Gaida ligzdas nosacījumu: %s

en: Wanted to read %lu byte but got EOF | Wanted to read %lu bytes but got EOF
lv[0]: Vēlējās lasīt %lu baitu, bet saņēma EOF
lv[1]: Vēlējās lasīt %lu baitus, bet saņēma EOF
lv[2]: Vēlējās lasīt %lu baitus, bet saņēma EOF

en: Warning: According to introspection data, interface `%s' does not exist
lv: Brīdinājums: spriežot pēc introspekcijas datiem, saskarne `%s' neeksistē

en: Warning: According to introspection data, method `%s' does not exist on interface `%s'
lv: Brīdinājums: spriežot pēc introspekcijas datiem, metode `%s' neeksistē uz saskarnes `%s'

en: Wrong number of tokens (%d)
lv: Nepareizs marķieru skaits (%d)

en: You should give exactly one directory name
lv: Jums jānorāda tieši viens mapes nosaukums

en: You should give exactly one file name
lv: Jums jānorāda tieši viens faila nosaukums

en: [COMMAND]
lv: [KOMANDA]

en: [OPTION...]
lv: [OPCIJA...]

en: [PATH]
lv: [CEĻŠ]

en: [SCHEMA[:PATH]]
lv: [SHĒMA[:CEĻŠ]

en: \ at end of pattern
lv: \ raksta beigās

en: \C not allowed in lookbehind assertion
lv: \C nav atļauts lookbehind pieņēmumā

en: \c at end of pattern
lv: \c raksta beigās

en: \g is not followed by a braced name or an optionally braced non-zero number
lv: pēc \g neseko zarots nosaukums vai nenulles skaitlis neobligātās iekavās

en: a path, if given, must begin and end with a slash
lv: ceļam, ja tāds ir dots, jābeidzas ar slīpsvītru

[ctx: abbreviated month name]
en: Jul
lv: Jūl

[ctx: abbreviated month name]
en: Jun
lv: Jūn

[ctx: abbreviated month name]
en: May
lv: Mai

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Fri
lv: Pk

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Mon
lv: Pr

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sat
lv: Se

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Sun
lv: Sv

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Thu
lv: Ct

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Tue
lv: Ot

[ctx: abbreviated weekday name]
en: Wed
lv: Tr

en: assertion expected after (?(
lv: pēc (?( tiek sagaidīts pieņēmums

en: association changes not supported on win32
lv: asociāciju mainīšana nav atbalstīta uz win32

en: back references as conditions are not supported for partial matching
lv: atpakaļ atsauces kā nosacījumus neatbalsta daļējā atbilstība

en: backtracking limit reached
lv: atpakaļ izsekošanas limits ir sasniegts

en: bad offset
lv: slikta nobīde

en: cannot add keys to a 'list-of' schema
lv: nevar pievienot atslēgas 'list-of' shēmai

en: case-changing escapes (\l, \L, \u, \U) are not allowed here
lv: reģistru mainoši atsoļi (\l, \L, \u, \U) šeit nav atļauti

en: character value in \x{...} sequence is too large
lv: rakstzīmes vērtība \x{...} sekvencē ir pārāk liela

en: code overflow
lv: koda pārpilde

en: conditional group contains more than two branches
lv: nosacījuma grupa satur vairāk kā divus zarus

en: corrupted object
lv: bojāts objekts

en: could not get local address: %s
lv: nevarēja iegūt lokālo adresi: %s

en: could not get remote address: %s
lv: nevarēja iegūt attālināto adresi: %s

en: could not listen: %s
lv: nevar klausīties: %s

en: creating GSocket from fd: %s
lv: izveido GSocket no fd: %s

en: digit expected
lv: tika gaidīts cipars

en: doing nothing.
lv: neko nedarīt.

en: drive doesn't implement eject
lv: dzinis neatbalsta izgrūšanu

en: drive doesn't implement eject or eject_with_operation
lv: dzinis neatbalsta izgrūšanu vai eject_with_operation

en: drive doesn't implement polling for media
lv: dzinis neatbalsta medija aptauju

en: drive doesn't implement start
lv: dzinis neatbalsta startēšanu

en: drive doesn't implement stop
lv: dzinis neatbalsta apturēšanu

en: empty names are not permitted
lv: nav atļauti tukši nosaukumi

en: error parsing key `%s' in schema `%s' as specified in override file `%s': %s.
lv: kļūda, parsējot atslēgu `%s' shēmā `%s' kā norādīts pārrakstīšanas failā `%s': %s.

en: exactly one of 'type', 'enum' or 'flags' must be specified as an attribute to <key>
lv: jānorāda tieši viens tips 'type', 'enum' vai 'flags' kā atribūts atslēgai <key>

en: failed to get memory
lv: neizdevās iegūt atmiņu

[ctx: full month name]
en: April
lv: Aprīlis

[ctx: full month name]
en: August
lv: Augusts

[ctx: full month name]
en: December
lv: Decembris

[ctx: full month name]
en: February
lv: Februāris

[ctx: full month name]
en: January
lv: Janvāris

[ctx: full month name]
en: July
lv: Jūlijs

[ctx: full month name]
en: June
lv: Jūnijs

[ctx: full month name]
en: March
lv: Marts

[ctx: full month name]
en: May
lv: Maijs

[ctx: full month name]
en: November
lv: Novembris

[ctx: full month name]
en: October
lv: Oktobris

[ctx: full month name]
en: September
lv: Septembris

[ctx: full weekday name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: full weekday name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: full weekday name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

[ctx: full weekday name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: full weekday name]
en: Thursday
lv: Ceturdiena

[ctx: full weekday name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: full weekday name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: g_socket_get_credentials not implemented for this OS
lv: g_socket_get_credentials nav implementēts šai OS

en: hexadecimal digit expected
lv: tika gaidīts heksadecimālais cipars

en: hexadecimal digit or '}' expected
lv: tika gaidīts heksadecimālais cipars vai '}'

en: illegal symbolic reference
lv: neatļauta simboliskā norāde

en: inconsistent NEWLINE options
lv: nekonsekventas NEWLINE opcijas

en: internal error
lv: iekšēja kļūda

en: internal error or corrupted object
lv: Iekšējā kļūda vai bojāts objekts

en: invalid GVariant type string '%s'
lv: nederīga GVariant tipa virkne '%s'

en: invalid combination of newline flags
lv: nederīga jauno rindu karogu kombinācija

en: invalid condition (?(0)
lv: nederīgs nosacījums (?(0)

en: invalid escape sequence in character class
lv: nederīga atsoļu sekvence rakstzīmju klasē

en: invalid name '%s': invalid character '%c'; only lowercase letters, numbers and dash ('-') are permitted.
lv: nederīgs nosaukums '%s': nederīga rakstzīme '%c'; ir atļauti tikai burti, skaitļi un defise ('-').

en: invalid name '%s': maximum length is 1024
lv: nederīgs nosaukums '%s': maksimālais garums ir 1024

en: invalid name '%s': names must begin with a lowercase letter
lv: nederīgs nosaukums '%s': nosaukumiem jāsākas ar mazo burtu

en: invalid name '%s': the last character may not be a dash ('-').
lv: nederīgs nosaukums '%s': pēdējā rakstzīme nevar būt defise ('-').

en: invalid name '%s': two successive dashes ('--') are not permitted.
lv: nederīgs nosaukums '%s': divas secīgas defises ('--') nav atļautas.

en: lookbehind assertion is not fixed length
lv: lookbehind pieņēmums nav fiksēta garuma

en: malformed \P or \p sequence
lv: slikti formatēta \P vai \p sekvence

en: malformed number or name after (?(
lv: slikti formatēts skaitlis vai nosaukums pēc (?(

en: missing '<' in symbolic reference
lv: simboliskajā norādē trūkst '<'

en: missing ) after comment
lv: trūkts ) pēc komentāra

en: missing terminating )
lv: trūkst beigu )

en: missing terminating ] for character class
lv: trūkst beigu ']' rakstzīmju klasei

en: missing terminator in subpattern name
lv: trūkst nobeiguma apakšraksta nosaukumā

en: mount doesn't implement "eject"
lv: montējums neatbalsta "eject" (izgrūšanu)

en: mount doesn't implement "eject" or "eject_with_operation"
lv: montējums neatbalsta "eject" (izgrūšanu) vai "eject_with_operation"

en: mount doesn't implement "remount"
lv: montējums neatbalsta "remount" (atkārtotu montēšanu)

en: mount doesn't implement "unmount"
lv: montējums neatbalsta "unmount" (atmontēšanu)

en: mount doesn't implement "unmount" or "unmount_with_operation"
lv: montējums neatbalsta "unmount" (atmontēšanu) vai "unmount_with_operation"

en: mount doesn't implement content type guessing
lv: montējums neatbalsta satura tipa minēšanu

en: mount doesn't implement synchronous content type guessing
lv: montējums neatbalsta sinhrono satura tipa minēšanu

en: name of the output file
lv: izvades faila nosaukums

en: no <key name='%s'> to override
lv: nav <key name='%s'> ko pārrakstīt

en: nothing to repeat
lv: nav ko atkārtot

en: number too big in {} quantifier
lv: skaitlis pārāk liels {} kvantorā

en: numbers out of order in {} quantifier
lv: skaitļi nav pareizā secībā {} kvantorā

en: octal value is greater than \377
lv: astotnieku vērtība ir lielāka nekā \377

en: out of memory
lv: beigusies atmiņa

en: overran compiling workspace
lv: pārtērēta kompilēšanas darba telpa

en: override for key `%s' in schema `%s' in override file `%s' is not in the list of valid choices
lv: pārrakstīšana atslēgai `%s' shēmā `%s' pārrakstīšanas failā `%s' nav derīgo izvēļu sarakstā

en: override for key `%s' in schema `%s' in override file `%s' is out of the range given in the schema
lv: pārrakstīšana atslēgai `%s' shēmā `%s' pārrakstīšanas failā `%s' ir ārpus dotās shēmas apgabala

en: previously-checked referenced subpattern not found
lv: iepriekš pārbaudīts norādītais apakšraksts nav atrasts

en: range out of order in character class
lv: rakstzīmju klasē apgabals ir ārpus secības

en: recursion limit reached
lv: rekursiju limits ir sasniegts

en: recursive call could loop indefinitely
lv: rekursīvais izsaukums varētu riņķot bezgalīgi

en: reference to non-existent subpattern
lv: atsauce uz neesošu apakšrakstu

en: regular expression too large
lv: regulārā izteiksme ir pārāk gara

en: removed existing output file.
lv: izņēma esošo izvades failu.

en: repeating a DEFINE group is not allowed
lv: DEFINE grupas atkārtošana nav atļauta

en: short utf8
lv: īss utf8

en: stray final '\'
lv: noklīdis beigu '\'

en: subpattern name is too long (maximum 32 characters)
lv: apakšraksta nosaukums ir pārāk liels (maksimums ir 32 rakstzīmes)

en: symlink must be non-NULL
lv: simboliskajai saitei ir jābūt ne NULL

en: text may not appear inside <%s>
lv: teksts nevar atrasties iekš <%s>

en: the path of a list must end with ':/'
lv: ceļam jābeidzas ar ':/'

en: the pattern contains items not supported for partial matching
lv: raksts satur elementus, kurus neatbalsta daļējā atbilstība

en: too many named subpatterns (maximum 10,000)
lv: pārāk daudz nosauktu apakšrakstu (maksimums ir 10 000)

en: two named subpatterns have the same name
lv: divi nosaukti apakšraksti ir ar vienādiem nosaukumiem

en: type is INVALID
lv: tips ir INVALID

en: unexpected repeat
lv: negaidīta atkārtošanās

en: unfinished symbolic reference
lv: nepabeigta simboliskā norāde

en: unknown POSIX class name
lv: nezināms POSIX klases nosaukums

en: unknown error
lv: nezināma kļūda

en: unknown escape sequence
lv: nezināma atsoļa sekvence

en: unknown property name after \P or \p
lv: nezināms īpašības nosaukums pēc \P vai \p

en: unrecognized character after (?
lv: neatpazīta rakstzīme pēc (?

en: unrecognized character after (?<
lv: neatpazīta rakstzīme pēc (?<

en: unrecognized character after (?P
lv: neatpazīta rakstzīme pēc (?P

en: unrecognized character follows \
lv: pēc \ seko neatpazīta rakstzīme

en: volume doesn't implement eject
lv: sējums neatbalsta izgrūšanu

en: volume doesn't implement eject or eject_with_operation
lv: sējums neatbalsta izgrūšanu vai eject_with_operation

en: volume doesn't implement mount
lv: sējums neatbalsta montēšanu

en: where to store the gschemas.compiled file
lv: kur uzglabāt gschemas.compiled failu

en: workspace limit for empty substrings reached
lv: tukšo apakšvirkņu darba telpas limits ir sasniegts

en: zero-length symbolic reference
lv: simboliskās norādes garums ir nulle
